Миколаївській 79-й десантно-штурмовій бригаді передали дрони та старлінки

FPV-дрон. Getty Images

У Миколаєві за гроші бюджету придбали FPV-дрони для миколаївської 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади. А також передали військовослужбовцям три старлінки.Система, що надає доступ до широкосмугового інтернету

Про це повідомляє Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

За словами секретаря міської ради Дмитра Фалька, коштом міського бюджету для 79-ї окремої десантно-штурмової бригади придбали 200 FPV-дронів.

"Вони вже всі, як то кажуть, протестовані, й по них вже є позитивні відгуки від користувачів. Передаємо сьогодні нашій славетній 79-й бригаді", — сказав посадовець.

Зокрема з власної ініціативи, зі слів Дмитра Фалька, працівники виконкому зібрали гроші, аби закупити бійцям бригади три старлінки.

"А від колективу виконкому, тобто всі працівники, в нас така традиція чи правило — з зарплатні постійно відкладають, хто скільки може, в окремий фонд. І за рахунок цього фонду сьогодні придбано три старлінки", — говорить Фалько.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич проінформував, деякі звіти можна побачити, перейшовши за тегом #Допомога_ЗСУ у його telegram-каналі.

"Це не перша, і, звісно, не остання допомога для наших збройних сил", — йдеться у повідомленні керівника міста.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.