Ситуація на дорогах Миколаєва під час відключень світла: чи повинні стояти регулювальники

Через планові відключення світла у Миколаєві не працюють світлофори. У місті виникають затори та не на всіх перехрестях працюють регулювальники.

Яка ситуація на дорогах міста під час відключень кореспондентам Суспільного розповів речник Патрульної поліції Миколаївщини Віталій Душко та місцеві водії.

Пресофіцер управління Патрульної поліції Миколаївської області Віталій Душко говорить, забезпечити регулювальниками кожне перехрестя особовий склад поліції не може.

"Дивіться, в Миколаєві перехресть взагалі дуже багато і щоб встановити регулювальників на кожному перехресті це потрібно не один підрозділ управління Патрульної поліції Миколаївської області, а підрозділів ну так, щоб вони ще змінювались, ну штук п’ять, тобто це не реально", — каже Віталій Душко.

Патрульна поліція визначає найбільш аварійні ділянки та за потреби направляє туди екіпажі, які регулюють рух. Проте і це не завжди спрацьовує, каже Душко.

"Навіть якщо на перехресті стоять регулювальники наші, деякі водії не знають жестів регулювальника, тобто вони не розуміють, що їм треба і як їхати, тому доводиться жестами пояснювати, що саме ця машина повинна їхати саме туди", — розповів патрульний.

У Миколаєві через вимкнені світлофори виникають затори, а іноді й аварійні ситуації, розповідає місцевий житель Ярослав.

"Незручності виникають, коли ти виїжджаєш отак на головну дорогу, то дуже багато часу доводиться стоять і чекати, бо великий потік машин. Бачив зранку сьогодні мотоцикліста збили", — говорить чоловік

Ще одна місцева жителька, Лілія, каже, що декілька разів була свідком того, як водії через відсутність світлофорів не гальмують перед пішохідним переходом.

"Були такі не дуже гарні ситуації, коли от ми переходили з онуком, а він повертав і він (водій — ред.) навіть на переході він не зупинився — понісся отак от під носом! Дуже було неприємно, але це, мабуть, залежить від водіїв", — каже жінка.

Аби уникнути аварійних ситуацій, водій Юрій намагається їздити уважно, але, каже, регулювання все ж не завадило б.

"Треба, щоб були регулювальники. Вони стоять на деяких ділянках, але цього замало. Треба більше — тоді буде простіше", — каже водій.

Юрист Станіслав Абакумов говорить, що безпека на дорозі в першу чергу залежить від дотримання правил дорожнього руху, незалежно від того працюють світлофори чи ні.

"У нас є регулювання правилами дорожнього руху, тобто у випадку якщо в нас не працюють світлофори — в нас працюють знаки дорожнього руху. Якщо знаків дорожнього руху нема, тоді є правило правої руки, як то кажуть, серед водіїв. Складні ділянки мають регулюватись поліцією у випадках значного навантаження".

Станіслав Абакумов каже, якщо складна ділянка не регулюється, кожна людина може написати звернення до поліції, щоб встановили відповідні знаки, або залучили регулювальника. На заяву мають відповісти протягом п'ятнадцяти днів.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.