Загинув за п'ять днів до дня народження. У Южноукраїнську Миколаївської області попрощалися з солдатом

Портрет загиблого на російсько-українській війні захисника Владислава Закревського, Миколаївщина. Южноукраїнська міська рада

У Южноукраїнську Миколаївської області попрощалися з українським захисником Владиславом Закревським. Чоловік загинув за п'ять днів до свого дня народження, йому було 24 роки.

Про це 10 червня повідомили на сайті Южноукраїнської міської ради.

Владислав народився та виріс в Южноукраїнську. З п’яти років його виховували тато та бабуся. Після дев’яти класів першої школи вступив до місцевого професійного коледжу, розповіли у пресслужбі.

23 квітня 2022 року Владислава призвали на військову службу. Він був навідником 1-го відділення кулеметного взводу 3-го механізованого батальйону.

"21 червня 2023 року, за п’ять днів до свого дня народження, Владислав Закревський загинув, виконуючи бойове завдання", — йдеться в повідомленні.

Южноукраїнська міська рада
Його батько помер через хвилювання за долю сина, а бабуся майже рік сподівалася, що її онук живий, можливо, десь у полоні.

Третього червня 2024 року тіло воїна ідентифікували за допомогою ДНК-тесту.

Южноукраїнська міська рада

Пам'ять загиблого вшанували хвилиною мовчання. Віддаючи військові почесті, підполковник Вадим Нечай вручив бабусі воїна прапор, яким було вкрито труну з тілом онука. Южноукраїнці на колінах провели воїна в останню путь, додали в повідомленні.

Южноукраїнська міська рада

Солдата Владислава Закревського поховали на кладовищі поруч із батьком.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.