Мінно-пошуковий собака з Сумщини Арні розміновує території Миколаївщини

Сапер-кінолог Роман Хоменко та мінно-пошукова собака Арні. Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

З початку повномасштабного вторгнення собаки — незамінні помічники саперів. Вони допомагають шукати вибухівку і розміновувати території, де велися бойові дії. Нині на Миколаївщині зі своїм господарем Романом працює Арні — бельгійська вівчарка малінуа з Сумщини. Пес став для сапера не тільки помічником, а і другом.

Про роботу сапера-кінолога та його вірного пса розповіли у пресслужбі Головного управління ДСНС у Миколаївській області.

"За характером вона доброзичлива, в роботі не поспішає. У позаробочий час Арні — це мій друг, а вдень — то мій колега з яким ми пліч-о-пліч виконуємо роботи з розмінування", — говорить сапер-кінолог Роман Хоменко.

Головне управління Національної поліції Миколаївській області

Роман та Арні разом вже близько пів року. Сапер-кінолог каже, що Арні дуже замотивована собака, слухняна та чітко виконує всі команди свого провідника.

"У позаробочий час Арні ще той бешкетник, дуже любить бавитись, особливо із м'ячиком. Ми часто ввечері виходимо з ним погратись. Бо собака, як кожна людина — це особистість", — розповідає Роман.

Сапер-кінолог цілує свого чотирилапого колегу. Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

За словами сапера-кінолога, якщо хочеш, щоб собака відповідально працювала, маєш враховувати його потреби та забезпечити якісне дозвілля

Також чоловік додає, що він може повністю довіряти Арні та впевнений у його професійності.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

У роботі найголовніше — коли ти на сто відсотків знаєш, що поруч із тобою несе службу вірний друг та надійний напарник.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.