Прапори України та Греції. Миколаївська ОВА

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім 21 травня зустрівся зі Спеціальним уповноваженим МЗС Греції з питань України Спірідоном Ламбрiдiсом. Під час зустрічі обговорили відновлення Миколаївщини, розвиток бізнес-зв'язків та організацію відпочинку для дітей в Греції.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної військової адміністрації.

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім разом зі Спеціальний уповноважений МЗС Греції з питань України Спірідоном Ламбрiдiсом (ліворуч від Кіма). Миколаївська ОВА

Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім зазначив, відновлення регіону після російських обстрілів є пріоритетом.

"Підтримка міжнародних партнерів, таких як Греція, є надзвичайно важливою. Ми вдячні за можливість співпраці, допомогу у відновленні нашої економіки та підтримці наших дітей", — зазначив Кім.

Спірідон Ламбрiдiс висловив підтримку Україні та готовність Греції сприяти відновленню інфраструктури та економіки регіону.

Обговорення співробітництва між Україною та Грецією. Миколаївська ОВА

"Ми готові співпрацювати для відновлення Миколаївщини та забезпечити дітям, які постраждали від війни, можливість безпечного відпочинку в Греції", — сказав уповноважений Міністерства закордонних справ Греції.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.