У Львові організували мобільний рекрутинговий центр 63 ОМБр

У Львові організували одноденний мобільний рекрутинговий центр батальйону безпілотних систем — так представники 63 окремої механізованої бригади хочуть долучити до служби більше людей.

Більше про роботу рекрутингового центру дізнавалося Суспільне.

За словами представника бригади Вадима, військові потребують спеціалістів безпілотних систем, інженерів та тих, хто зможе займатися ремонтом та складанням безпілотників.

"Ми розширились із роти до батальйону, посад стало значно більше. І треба їх закрити, і ми шукаємо собі людей. По мобілізації значно складніше знайти людей. Є дуже багато вакансій", — розповідає Вадим.

Суспільне Львів

Чоловіки та жінки могли поспілкуватись із військовими бригади, подивитись, як працюють безпілотники на передовій. Зокрема, в напрямку Кремінної, що на Луганщині.

"Важливо мати можливість вибирати самому, куди ти підеш. Скоріш за все ти будеш там більш ефективний, аніж коли тебе просто випадковим чином призначать на якусь посаду. Я думаю, що в армії можна себе розкрити в тій сфері, в якій ти себе бачиш і можеш бути найбільш ефективним", — розповідає відвідувач рекрутингового центру Остап Ковальчук.