Спорт — Суспільне Львів

"Рух" не відпустить п'ять гравців в олімпійську збірну України на підготовчий турнір перед Парижем-2024: як це пояснюють

Понад 120 учасників: на Львівщині почалася дитяча спартакіада з плавання для дітей з інвалідністю

В УПЛ провели останній тур сезону 2023/24: результати та підсумкова турнірна таблиця

Головні інтриги УПЛ перед останнім туром: боротьба за дві єврокубкові позиції, місця в перехідних матчах та виживання

Україна здобула другу в історії медаль на Євро зі стендової стрільби у чоловічому скіті: як це сталося

"Інгулець" виграв Першу лігу, перемігши у чемпіонському матчі львівські "Карпати"

"Інгулець" з Петрового, що на Кіровоградщині, став чемпіоном Першої ліги з футболу, вигравши в останньому турі першості у прямого конкурента за золото, львівських "Карпат"

Перша втрата очок "Шахтарем", драматична боротьба аутсайдерів: турнірна таблиця УПЛ після 29 турів

Турнірна таблиця УПЛ (29-й тур): чемпіонат України з футболу турнірна таблиця, таблиця УПЛ після 29-го туру, усі результати туру УПЛ на Суспільне Спорт

Два роки в полоні. У Львові влаштували забіг на підтримку оборонців Маріуполя

8 травня у Львові в Стрийському парку відбувся благодійний забіг на підтримку захисників Маріуполя, які вже два роки перебувають в полоні. До події долучилась майже сотня учасників.