1300 звернень за 3 місяці: як у Львові працює Центр рекрутингу української армії

Центр рекрутингу української армії працює у Львові понад три місяці. За цей час фахівці зафіксували 1300 звернень.

Про це Суспільному розповіла рекрутерка Центру Галина Піскорська.

За її словами, не всі люди, які звертаються по консультацію, залишають свої дані.

"Таких людей активних, яких ми зараз опрацьовуємо – це близько 350 осіб. Із цих 350 осіб уже понад 30 людей в ЗСУ. 10 осіб уже найняті й безпосередньо проходять службу в ЗСУ на контракт чи по мобілізації, а понад 20 осіб зараз знаходяться на етапі навчальних центрів", — каже Галина Піскорська.

Рекрутерка розповідає, що підбір вакансії залежить від досвіду людини, її освіти та навичок:

"Ми відштовхуємось від інтересу людини, від її вихідних даних: віку, стану здоров’я, освіти, наявності чи відсутності судимості, наявності чи відсутності військового досвіду, від військового звання, від того, чим вона займається в повсякденному житті. Найзатребуванішими вакансіями є все, що пов’язане з напрямком БпЛА і сфера IT".

Львів'янин В'ячеслав розповів, що працює у фірмі, яка займається виготовленням FPV-дронів. Каже, у війську хотів би робити це саме:

"В цивільному житті я працюю на приватній фірмі, котра займається закупівлею запчастин та подальшим виготовленням дронів FPV-камікадзе. Я вже втомився бути просто цивільним. Я хочу робити те саме в ідеалі, але вже в однострої, у формі, в пікселі".

Окрім Центру рекрутингу української армії у Львові діє рекрутинговий центр "Азову", Третьої штурмової бригади, батальйону "Вовки Да Вінчі", 24 бригади імені короля Данила та львівської 103 бригади ТрО.