Львів'янина підозрюють у легалізації фальшивих грошей

Речі, знайдені при обшуку. Пресслужба ТУ БЕБ у Львівській області

Детективи Бюро економічної безпеки на Львівщині повідомили про підозру чоловіку, який планував продати підроблені долари США. Наразі він під вартою.

Про це повідомили у пресслужбі територіального управління БЕБ у Львівській області.

За даними слідства, мешканець Львова хотів продати 6000 підроблених доларів США за ціною вдвічі дешевше ніж ринкова. Чоловіка викрили під час контрольної закупки 300 доларів.

"Фігурант також легалізував частину отриманих коштів придбавши євро", — йдеться у повідомленні.

Львів'янинові оголосили про підозру за ч. 1 ст. 199Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку, голографічних захисних елементів, підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі чи білетів державної лотереї. та ч. 1 ст. 209Набуття, володіння, використання, розпорядження майном, щодо якого фактичні обставини свідчать про його одержання злочинним шляхом, у тому числі здійснення фінансової операції, вчинення правочину з таким майном, або переміщення, зміна форми (перетворення) такого майна, або вчинення дій, спрямованих на приховування, маскування походження такого майна або володіння ним, права на таке майно, джерела його походження, місцезнаходження, якщо ці діяння вчинені особою, яка знала або повинна була знати, що таке майно прямо чи опосередковано, повністю чи частково одержано злочинним шляхом. Кримінального Кодексу України. Наразі він перебуває під вартою. Санкція частини 1 статті 199 — позбавлення волі на строк від трьох до семи років, а частини 1 статті 209 — позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна.