Працювало 1560 двірників і понад 200 машин спецтехніки: як на Львівщині розчищали дороги

8 січня до прибирання Львова від снігу залучили понад 100 машин спецтехніки та 1560 двірників. На території області працювало 124 машини спецтехніки, а для посипання доріг використали майже дві тисячі тонн піщано-соляної суміші.

Про це Суспільному розповів директор обласного департаменту дорожнього господарства Орест Шуліковський.

"В міру можливості очищення відбувається і надалі, тобто по черговості, по важливості доріг, по категорійності дороги. Прибирають все. Найважливіше — це міжнародні, національні, потім йдуть регіональні, територіальні, далі дороги місцевого значення. Найбільші складнощі виникають з разу в раз на дорогах, які ведуть до кордону, і там, де місця відстою великогабаритного транспорту: безпосередньо на дорозі "Львів-Краковець", "Львів-Шегині", що ближче до пунктів пропуску", — каже Орест Шуліковський.

Снігоприбиральна техніка на вулицях Львова, 8 січня 2024. Фото: Єлісавета Сілаєва / Суспільне Львів

У Львові працювало 109 снігоприбиральних машин і 1560 двірників. Щоби розчищати тротуари й зупинки громадського транспорту, двірники використовують 43 мотоблоки, розповідає директор міського департаменту житлового господарства та інфраструктури Орест Тимчишин.

"Комунальні служби впоралися з прибиранням снігу. Громадський транспорт весь курсував без проблем. Було пониження температури, у зв’язку з чим довелося більше підмітати, більше посипати проїжджу частину, щоби колеса мали зчеплення із проїжджою частиною", — каже Орест Тимчишин.

За словами директора міського департаменту житлового господарства та інфраструктури, снігоприбиральна техніка Львова й комунальники наразі працюють цілодобово.