У Львові до прибирання міста від снігу залучили понад 1500 двірників

У Львові працює снігоочисна техніка. Фото: пресслужба Львівської міської ради

У Львові для прибирання міста від снігу залучили понад 100 машин спецтехніки та 1511 двірників. Комунальники працюють у цілодобовому режимі.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, вночі та зранку, 7 січня, у місті працювало 109 одиниць комунальної техніки: піскорозкидувачі, трактори, навантажувачі, грейдери та 43 мотоблоки. Крім того, залучили техніку шляхово-ремонтних підприємств і приватних компаній.

"Дороги, мости, підйоми у всіх районах міста посипали протиожеледними засобами: використано 367 м3 піскосуміші та 123 тонни солі. Оскільки техніка працює в цілодобовому режимі, то зранку на прибирання виїхала денна зміна. Також по всьому Львову працює більше півтори тисячі двірників", – повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури міської ради.

Де саме зараз працює снігоприбиральна техніка у Львові, можна переглянути за посиланням.

Тим часом на Львівщині зранку для розчищення шляхів задіяли 67 одиниць техніки. Підрядні організації, які відповідають за стан доріг в області, зобов'язали оперативно обробляти та очищати покриття, особливо доріг міжнародного та національного значення, каже очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

"Нагадую: за належне утримання доріг місцевого значення відповідає департамент дорожнього господарства Львівської ОВА. Доріг державного значення – Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області. Якщо є запитання або зауваження щодо розчищення доріг у вашому населеному пункті, звертайтесь на Гарячу лінію Львівської області: 032 25 96 031", — додає Максим Козицький.

Синоптики попереджають про погіршення погоди у Львівській області. Зокрема, прогнозують мокрий сніг, подекуди з налипанням, та пориви вітру до 20м/с, місцями хуртовини. Зараз на дорогах є ожеледиця.