Орест Чемерис став проректором Львівського медуніверситету

. Фото: Facebook Ореста Чемериса

Екскерівник Львівського обласного департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис став проректором Львівського медичного університету імені Данила Галицького. Про це повідомили на сайті ЛНМУ імені Данила Галицького.

"У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося нове кадрове призначення – відповідно до наказу в.о. ректора Бориса Зіменковського від 3 липня 2023 року на посаду проректора з науково-педагогічної(лікувальної) роботи прийнято доктора медичних наук, доцента Ореста Чемериса", — повідомили у відділі комунікації і промоції ЛНМУ імені Данила Галицького.

Там також додали, що Орест Чемерис працюватиме на умовах контракту терміном 5 років.

"Орест Чемерис працював у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького з 2013 року на кафедрі хірургії №1 спершу асистентом, а згодом доцентом, був заступником декана по роботі з іноземними студентами. З цієї посади у квітні 2020 року перейшов на роботу директором департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації", — додають на сайті Львівського медуніверситету.

Обласний департамент охорони здоров'я Орест Чемерис очолював до 3 липня 2023 року. Про його звільнення з посади у департаменті повідомили 4 липня. Наразі про причину звільнення Ореста Чемериса не відомо. У обласному департаменті охорони здоров'я також повідомили, що виконувачкою обов'язків директора буде Наталія Літвінська.