Орест Чемерис більше не очолює Львівський обласний департамент охорони здоров'я

Орест Чемерис. Львівська ОВА

Від сьогодні, 4 липня, Орест Чемерис не очолює Львівський обласний департамент охорони здоров'я. Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівського обласного департаменту охорони здоров'я.

Орест Чемерис очолював департамент понад три роки, від 17 квітня 2020 року.

"Ви особистість, з якою приємно було працювати, спілкуватись та знаходити компроміси. Ви людина, перед якою медицина області завжди буде у боргу. То ж яку б посаду Ви далі не займали, Ви все одно залишитесь Лідером медицини Львівщини, нашим керівником, наставником та Людиною з великої літери!", — написали на Facebook-сторінці Львівського обласного департаменту охорони здоров'я.

Наразі про причину звільнення Ореста Чемериса не відомо. У обласному департаменті охорони здоров'я повідомили, що виконувачкою обов'язків директора буде Наталія Літвінська.

Орест Чемерис — закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Після завершення навчання на медичному факультеті Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького працював лікарем-хірургом Комунальної 8 міської клінічної лікарні м. Львова.

З 2013 року займався викладацькою діяльністю. Загальний стаж роботи у медичній галузі на момент призначення на посаду директора Львівського обласного департаменту охорони здоров'я становив понад 13 років.