"єОселя": скільки родин на Волині скористалися пільговим кредитування на житло

На Волині у рамках державної програми "єОселя" 341 родина отримала погодження на придбання житла на пільгових умовах кредитування.

Як повідомили в обласній військовій адміністрації, загалом волиняни отримали на житло 450 млн грн кредитних коштів.

За даними міністерства економіки Україні, найчастіше кредити оформляли жителі міста Київ (1222), Київської (1915), Львівської (367), Рівненської (367), та Вінницької (356) областей.

Що Таке "єОселя" і як скористатися програмою

"єОселя" — державна програма іпотечного кредитування житла, яка запрацювала у жовтні 2022 року. "єОселя" має спрощені умови кредитування і ставку у 3% для пільгових категорій та 7% для решти визначених урядом категорій.

Від початку дії програми і станом на кінець січня 2024 року кредити на придбання житла взяли вже 6 916 українських родин.

У серпні 2023 року програма розширилася. Кредит під 3% доступний для військовослужбовців за контрактом, силовиків, педагогів, медиків та науковців. Держава забезпечує кредитами під 7% річних такі категорії:

  • ветеранів війни та членів їхніх сімей; учасників бойових дій; людей, які отримали інвалідність внаслідок війни; родини загиблих ветеранів та воїнів;
  • внутрішньо переміщених осіб;
  • громадян України без власного житла або у власності яких менше ніж 52,5 кв. метра для однієї людини та додатково 21 кв. метр на кожного наступного члена сім’ї.

Щоб скористатись програмою "єОселя", потрібно заповнити заявку в мобільному застосунку "Дія" та обрати один або всі банки-партнери житлової програми: "Ощадбанк", "ПриватБанк", "Укргазбанк", "Глобус банк", Sky Bank та "Укрексімбанк".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.