Відновлюють з урахуванням вимог енергоефективності: у Катюжанці на Київщині ремонтують ліцей

У Катюжанці відновлюють фасад ліцею, Київська область, червень 2024 р. КОВА

У Катюжанці, що у Вишгородському районі на Київщині, триває відновлення будівлі місцевого ліцею. Фасад споруди був понівечений під час наступу армії РФ на Київ у 2022 році.

Про це інформує Київська обласна військова адміністрація.

Замовником робіт є Департамент регіонального розвитку Київської ОВА. Ремонт фінансується коштом програми UNITED24.

КОВА

У Катюжанському ліцеї до повномасштабного вторгнення РФ навчалися майже 550 учнів. Навесні 2022 року будівля закладу постраждала від обстрілів. Фасад потребував оновлення. Було вирішено під час ремонту утеплити стіни, аби покращити енергоефективність будівлі та зменшити споживання енергоресурсів.

КОВА

Ремонт ліцею стартував у лютому 2024 року. На цей час роботи виконані на 85% — будівельники працюють над оздобленням цоколя. У ліцеї також залишилось встановити систему водовідведення.

Як повідомили в КОВА, на Київщині внаслідок російської агресії пошкоджені та зруйновані 244 школи і дитсадки. Наразі відновлені повністю або частково 202 освітні заклади. Відбудова триває.

Раніше повідомлялося, що на Київщині триває відновлення ліцею в с. Мотижин Бучанського району. У заклад влучив російський снаряд у березні 2022 року.

Також планується за кошти бельгійської агенції міжнародного співробітництва Enabel облаштувати укриття та реконструювати 5 освітніх закладів.