Міжнародні партнери допоможуть Київщині облаштувати укриття та реконструювати освітні заклади

Діти стоять біля напису "укриття". Telegram/Бучанська міська рада

На Київщині за кошти бельгійської агенції міжнародного співробітництва Enabel планують облаштувати укриття та реконструювати 5 освітніх закладів. На ці потреби міжнародні партнери спрямують 8,6 млн грн євро.

Про це поінформував очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

За словами посадовця, домовленість з Enabel була досягнута під час Ukraine Recovery Conference, яка відбулася в Берліні 11-12 червня.

Де заплановані роботи?

  • Будівництво укриттів: Шевченківська гімназія у Великодимерській громаді — понад 1,3 млн євро; Новопетрівський та Баришівський ліцеї — понад 2,4 млн євро.
  • Реконструкція: Академічний ліцей "Скіф" с. Шпитьки у Дмитрівській громаді — понад 4,8 млн євро; Макарівський медичний коледж — остаточна сума визначається.

"На сьогодні у закладах освіти усіх типів та форм власності облаштовано понад 1,2 тис. укриттів", — йдеться у дописі Руслана Кравченка.

Раніше повідомлялося, що на Дарниці у Києві запрацює більше дитсадків: до кінця літа столичні посадовці обіцяють облаштувати у закладах укриття. Бо нині у районі з 62 дитсадків, повноцінно працюють лише 30, які мають укриття.