У Києві п'ять днів обмежуватимуть рух на Академіка Заболотного

Ремонт дороги у Львові. Пресслужба Львівської міської ради

Із 27 до 31 травня в Києві з 08:00 до 17:00 на вулиці Академіка Заболотного короткочасно обмежуватимуть рух транспорту.

Про це інформує "Київавтодор".

Обмеження руху діятимуть на ділянці від вулиці Академіка Лебедєва до вулиці Бродівська в напрямку Столичного шосе. Комунальники заливатимуть тріщини дорожнього покриття.

Із 24 травня до 31 серпня на просп. Алішера Навої триватиме комплекс робіт з ремонту асфальтобетонного покриття, рух частково обмежуватимуть.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

До 28 вересня у місті обмежують рух транспорту на Оболоні, оскільки дорожники продовжують реконструкцію нової розв'язки. Обмеження діятимуть на ділянці від вулиці Сім'ї Шовкоплясів до розвороту на вулиці Богатирська (ПрАТ "Оболонь"). Правий поворот із вул. Полярної на вул. Богатирську буде закритий.

До 10 червня на шляхопроводі на перетині проспектів Степана Бандери та Володимира Івасюка обмежили рух транспорту в обох напрямках. Це пов'язано з обслуговуванням деформаційних швів.

До 31 травня на вулиці Крайня частково обмежили рух транспорту через ремонт дороги. Фахівці замінюють там дорожнє покриття, ремонтують тротуари, а на пішохідних переходах понижують бордюри та влаштують тактильну плитку.