У Києві через ремонт дороги обмежать рух транспорту. Де саме

У Києві на шляхопроводі на перетині проспектів Степана Бандери та Володимира Івасюка обмежать рух транспорту в обох напрямках. Там комунальники займатимуться ремонтом.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

Зазначається, що обмеження руху пов'язане з обслуговуванням деформаційних швів. Ремонт триватиме із 27 квітня до 10 червня. Для мінімізації незручностей рух транспорту обмежуватиметься у три етапи в обох напрямках:

  • перший етап: із 27 квітня до 10 травня — ремонт деформаційних швів у смугах руху громадського транспорту
  • другий етап: з 11 травня до 25 травня — ремонт деформаційних швів у другій та третій смугах руху
  • третій етап: із 26 травня до 10 червня — ремонт деформаційних швів у четвертій смузі руху.
Ремонт шляхопроводу на перетині проспектів Степана Бандери та Володимира Івасюка. Фото: Київавтодор

У КМДА також поінформували, що для комплексного підходу до експлуатації мосту через р. Десенку розпочинаються роботи із заміни деформаційного шва. У зв'язку з чим частково обмежуватимуть рух першою смугою в напрямку з правого на лівий берег.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

У столиці до 20 травня частково обмежили рух транспорту і пішоходів естакадним з'їздом із Дніпровського узвозу на Набережне шосе біля станції метро "Дніпро".

Дорожники виконуватимуть поточний ремонт тротуарної частини естакадного з'їзду. Під час ремонту діятиме обмеження в русі транспорту крайньою лівою смугою та пішоходів на тротуарній частині вздовж неї. Рух пішоходів організують тротуаром на протилежній стороні з'їзду.

До 30 квітня (крім вихідних днів) зміниться маршрут трамваїв № 5. Транспорт курсуватиме від вул. Сержа Лифаря до станції "Романа Шухевича" з 10:00 до 16:00. В цей час комунальники виправлятимуть профіль трамвайних колій на ділянці від станції "Романа Шухевича" до станції "Райдужний". Робота маршруту трамваїв № 4 не зміниться.

До 31 травня на вулиці Крайня частково обмежать рух транспорту через ремонт дороги. Комунальники замінять дорожнє покриття площею 80 тисяч м², відремонтують тротуари, а на пішохідних переходах понизять бордюри та влаштують тактильну плитку. Загалом у 2024 році заплановано відновити більше 25 вулиць міста загальною площею 334,3 тисяч м².

Столичні комунальники проводять реконструкцію транспортної розв'язки на перетині вулиць Полярної та Богатирської. У зв'язку із цим до кінця травня припиниться рух одного із тролейбусних маршрутів.