Ще одна аварія на вул. Антоновича у Києві: прорвало трубопровід

Сьогодні увечері, 15 травня 2024 року, під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж на вул. Антоновича сталось пошкодження в теплокамері з витоком води назовні. Це вже не перша аварія на вул. Антоновича під час гідравлічних випробувань.

Про це інформує офіційний портал Києва.

"Сьогодні, 15 травня, близько 19:00 під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж на вул. Антоновича сталось пошкодження в теплокамері з витоком води назовні. Діаметр пошкодженого трубопроводу – 200 мм", — йдеться у повідомленні.

Фахівці знизили тиск у трубопроводах тепломережі та розпочали підготовку до проведення ремонтних робіт.

У КМДА нагадують, що в Києві тривають гідравлічні випробування. Труби перевіряють на щільність і міцність, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій під час проходження опалювального сезону.

Це вже не перша аварія на вул. Антоновича під час гідравлічних випробувань. 14 травня поруч із ТРЦ "Ocean Plaza" сталося пошкодження магістральної тепломережі діаметром 1000 мм. Рух вулицею довелося тимчасово перекрити. Комунальники вже замінили частину пошкодженої ділянки.

До ранку четверга 16 травня "Київтеплоенерго" планує завершити перший етап робіт та відкрити проїзд двома смугами руху. Закінчити усунення пошкодження планують у п’ятницю, 17 травня.

Днями у Києві аварія сталася також на вулиці Велика Житомирська, 28. Через пошкодження водопровідної магістралі там частково обмежували рух транспорту.

11 травня 2024 року на вулиці Костянтинівська Подільського району Києва комунальники ліквідовували пошкодження водопроводу. Через аварію було тимчасово відсутнє водопостачання на вулицях Межигірська, Спаська, Юрківська, Костянтинівська.