У Голосіївському районі обмежать рух транспорту однією вулицею: схема

Ремонт дороги. Фото: КМДА

У Києві 12 травня тимчасово обмежать рух транспорту на вулиці Василя Жуковського у Голосіївському районі.

Про це інформує комунальна корпорація “Київавтодор”.

Цієї неділі, 12 травня, з 08:00 до 17:00 на вулиці Василя Жуковського короткочасно обмежуватимуть рух транспорту.

Зазначається, що обмеження пов'язані з відновленням дорожнього покриття після прокладання інженерних мереж на цій вулиці.

Київавтодор

Фахівці працюватимуть на ділянці від вул. Козацької до вул. Васильківської з почерговим обмеженням руху в обох напрямках.

Що відомо про ремонт доріг у Києві

На шляхопроводі на перетині проспектів Степана Бандери та Володимира Івасюка обмежать рух транспорту в обох напрямках. Це пов'язано з обслуговуванням деформаційних швів. Ремонт триватиме із 27 квітня до 10 червня.

У столиці до 20 травня частково обмежили рух транспорту і пішоходів естакадним з'їздом із Дніпровського узвозу на Набережне шосе біля станції метро "Дніпро".

Дорожники виконуватимуть поточний ремонт тротуарної частини естакадного з'їзду. Під час ремонту діятиме обмеження в русі транспорту крайньою лівою смугою та пішоходів на тротуарній частині вздовж неї. Рух пішоходів організують тротуаром на протилежній стороні з'їзду.

До 31 травня на вулиці Крайня частково обмежать рух транспорту через ремонт дороги.

Столичні комунальники проводять реконструкцію транспортної розв'язки на перетині вулиць Полярної та Богатирської. У зв'язку із цим до кінця травня припиниться рух одного із тролейбусних маршрутів.