У Києві взялися за ремонт тепломереж: готуються до наступного опалювального сезону

На бульварі Жуля Верна фахівці "Київтеплоенерго" готують тепломережі до наступного опалювального сезону, 2 травня 2024 року. КМДА

"Київтеплоенерго" розпочало підготовку до наступного опалювального сезону. Фахівці ремонтують тепломережі та модернізують супутнє теплоенергетичне обладнання.

Про це йдеться на офіційному порталі Києва.

Роботи нині проводяться на бульварі Жуля Верна. Там в одній із теплокамер замінили запірну арматуру, встановивши кульовий кран діаметром 400 мм та 2 кульових крани діаметром 80 мм.

КМДА

"Коректна робота цього обладнання дозволить швидше та надійніше регулювати роботу тепломережі в разі її пошкодження, а також зменшити кількість відключених будинків на час проведення ремонтних робіт", — йдеться у повідомленні.

КМДА

У КМДА зазначають, що ця тепломережа введена в експлуатацію 1988 року. Тут були встановлені старі засувки ще радянського зразка, що за тривалий час експлуатації вже вичерпали свій ресурс.

КМДА

"Завдяки проведеному ремонту та заміні застарілого обладнання теплокамери підвищиться надійність теплопостачання для 34 будівель Святошинського району: 27 житлових будинків, 6 навчальних закладів та 1 відомства", — запевняють столичні посадовці.

Раніше повідомлялося, що у Києві замінять 55 км аварійних трубопроводів. Зокрема, планується замінити магістральні тепломережі на вул. Набережно-Хрещатицькій і просп. Любомира Гузара та розподільчі мережі до будинків на вулицях Ніжинській, Гарматній, Борщагівській, Братів Малакових, Володимира Сальського, Левандовській, Хорива.

Упродовж опалювального сезону 2023/2024 у Києві на 15% було менше аварійних ситуацій, пов'язаних із пошкодженням тепломереж, якщо порівнювати з роком раніше. Це результат підготовчої роботи в міжсезоння: проведення гідравлічних випробувань, планової заміни найбільш зношених ділянок трубопроводів на основі ретельної діагностики.