Скуштував рибні консерви і захворів: у жителя Київщини виявили ботулізм

Рибні консерви (ілюстративне). Фото: pexels.com

У Фастівському районі Київської області зафіксували випадок зараження чоловіка ботулізмом. Пацієнт захворів після того, як з'їв рибні консерви, куплені в одному з магазинів Києва.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Києві на своїй сторінці у Facebook.

Медики пов'язують випадок ботулізму із вживанням зараженої риби. Чоловік повідомив, що придбав у торговельній мережі столиці консерву "Тунець у власному соку". У цьому зв'язку фахівці Держпродспоживслужби почали позапланові перевірки операторів ринку, які торгують вказаною продукцією. У продавців рибних консервів беруть зразки товару для лабораторних аналізів.

"Цей харчовий продукт знято з реалізації до отримання результатів лабораторних досліджень", — зазначили у Держпродспоживслужбі. Про результати аналізів повідомлять пізніше.

У листопаді минулого року випадок ботулізму зареєстрували в Бучанському районі Київщини.

Що таке ботулізм

Ботулізм — це харчова токсикоінфекція, яка в першу чергу вражає центральну нервову систему людини. Хвороба починається зазвичай через 3-4 години після прийому їжі.

Викликають захворювання на ботулізм токсини мікроорганізмів клостридії, які потрапляють в організм людини через їжу. Найчастіше передають хворобу м'ясні та рибні продукти, також гриби тощо.

Симптоми ботулізму:

  • виражена втома, слабкість, запаморочення, нудота, головний біль
  • зниження чіткості зору (неможливо читати дрібний текст), "пелена" перед очима, сухість у роті та горлі, а також труднощі з ковтанням та мовленням
  • блювання, закреп і здуття живота
  • параліч дихальних м'язів.

Що робити, щоб не захворіти на ботулізм

Щоб уберегтися від ботулізму потрібно суворо дотримуватись правил приготування консервів в домашніх умовах та використовувати якісні продукти харчування.

"Остерігайтесь купувати на стихійних ринках і споживати консерви, гриби, солену, копчену і в'ялену рибу, виготовлені в домашніх умовах. Не купуйте в магазинах консервовані продукти із роздутою кришкою",— йдеться у повідомленні.