Києву повернуть земельну ділянку вартістю 24 млн гривень – прокуратура

. Фото: pexels.com

Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"Прокуратурою встановлено, що у 2004 році на підставі вказаного договору товариство отримало земельну ділянку в оренду на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку та ресторану вищої категорії з супутніми спорудами. Разом з тим, з 2004 року по теперішній час товариство у порушення умов договору оренди землі не приступає до використання земельної ділянки та не тільки не завершило, а навіть не розпочало її забудову", – йдеться у повідомленні.

Неефективне використання ділянки, виділеної для житлової та громадської забудови, шкодить розвитку міста. Тому суд ухвалив рішення щодо розірвання договору оренди землі та зобов’язав товариство повернути земельну ділянку територіальній громаді Києва, зазначають у столичній прокуратурі.

Земельна ділянка розташована на перетині проспекту Героїв Сталінграда та вулиці Приозерної в Оболонському районі міста Києва. 

Що відомо

  • Київській громаді повернули землі на "Жуковому острові" площею понад 3 гектари, які хотіли забудувати. Їхня загальна вартість — 45 мільйонів гривень.
  • У Києві хотіли незаконно приватизувати Оболонський острів розміром 147,7 тисяч м² поруч із парком "Наталка". Правоохоронці розслідували можливе незаконне привласнення причалів, дамб та острова разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та КМДА.
  • Прокуратура Києва повернула громаді 4 земельні ділянки, які вибули з комунальної власності на підставі підроблених судових рішень.

Читайте також

ЗСУ звільняють Херсонщину, "інструкція" на випадок ядерної атаки. 224-й день війни. Онлайн