Адвокати Романа Ратушного виграли суд у справі проти забудови Протасового Яру в Києві

. Фото: Київський апеляційний суд

Київський апеляційний суд ухвалив рішення на користь загиблого активіста Романа Ратушного та київської громади у справі проти бізнесмена Генадія Корбана, причетного до ТОВ “Дайтона Груп”, який хотів забудувати Протасів Яр. Про це повідомляє громадська ініціатива “Захистимо Протасів Яр” у Facebook.

"Київський апеляційний Суд задовольнив апеляційні скарги Романа Ратушного і наших адвокатів в повному обсязі. Суд скасував рішення першої інстанції і відмовив в задоволенні позову Корбану повністю", — йдеться у повідомленні.

Після того, як Геннадій Корбан програв усі суди в спробі забудувати Протасів Яр, він позивався до нині покійного активіста Романа Ратушного і ініціативи "Захистимо Протасів Яр" з вимогою видалити з їхніх сторінок у соцмережах майже всі згадки про себе, зокрема погрози.

Адвокати громадської ініціативі не дали викинути зі справи Романа Ратушного після його загибелі. Замість нині покійного активіста в справу вступили його батьки.

"Верховний Суд підтвердив, що в таких справах правонаступництво допускається. Тому позиція Роми звучала сьогодні в суді через його адвоката, який тепер адвокат його батьків", — зазначили в ГІ “Захистимо Протасів Яр”.

Що відомо про активіста Романа Ратушного

9 червня голова громадської організації "Захистимо Протасів Яр" і розвідник 93 ОМБр "Холодний яр" Роман Ратушний загинув у бою під Ізюмом. Він брав участь у боях під Києвом, потім на Сумщині та під Ізюмом.

16 червня у Києві Протасовим Яром, у Солом'янському районі, проїхав траурний кортеж, в якому везли тіло загиблого на війні активіста Романа Ратушного. Люди прийшли попрощатися з Романом Ратушним зі свічками та прапорами.

Читайте також

"Перше вільне покоління": згадки рідних та друзів про Ратушного

"Йдуть найкращі, щоб ті, хто лишився, стали найкращими": яким був активіст Роман Ратушний