У Петровому на Кіровоградщині попрощаються із загиблим на війні Сергієм Федченком

Сергій Федченко. Суспільне Кропивницький

25 червня у селищі Петрове Олександрійського району Кіровоградської області попрощаються із загиблим у лютому на Донеччині солдатом Сергієм Федченком.

Про це написали на офіційній сторінці Петрівської селищної ради у Facebook.

За інформацією зі сторінки селищної ради, боєць народився 17 вересня 1999 року в Петровому. Навчався у місцевих початковій школі та гімназії, Дніпропетровському інституті професійного розвитку і освіти, де здобув професію машиніста бурової установки та слюсаря з ремонту автомобілів. Крім того, отримав свідоцтва слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів четвертого розряду та водія навантажувача.

Працював слюсарем з ремонту автомобілів та слюсарем з ремонту колісних транспортних засобів у гірничотранспортному цеху гірничозбагачувального комбінату у Кривому Розі, куди повернувся після строкової служби в армії.

Сергія Федченка мобілізували 1 березня 2022 року. Він брав участь у боях на Донеччині, за що 14 жовтня 2022 року отримав відзнаку "121 окрема бригада територіальної оборони".

З 22 лютого 2024 року, після виконання бойового завдання біля села Орлівка Покровського району Донецької області, 24-річного старшого стрільця-оператора механізованого батальйону вважали зниклим безвісти.

О 9:30 відбудеться зустріч "живим коридором" від лікарні до мосту через річку Інгулець. Відспівають та попрощаються з військовим біля його будинку на вулиці Квітнева, поховають на центральному цвинтарі Петрового.

У загиблого залишились батьки та брат.