У Кіровоградській області мультипредметний тест вже склали понад 2,5 тисячі учасників

У Кіровоградській області мультипредметний тест вже склали понад 2,5 тисячі учасників. УНІАН

У Кіровоградській області провели вісім сесій національного мультипредметного тесту. Всього запланували 18. НМТ склали 2591 учасників. Основна сесія розпочалася 14 травня, триватиме до 25 червня.

Про це під час брифінгу розповіла уповноважена Українського центру оцінювання якості освіти Ліна Бутенко.

За її словами, за час проведення тестів в області пролунали 12 повітряних тривог, у Світловодську 18. П'ять учасників зверталися за допомогою до медиків через погіршення здоров'я.

"В області врахували всі безпекові ризики для учасників та працівників тестування. Усі 26 центрів, які розташовані у 12 громадах області, мають сховища або укриття на випадок повітряної тривоги".

В області перевірили всі екзаменаційні центри, в яких проходитиме Національний мультипредметний тест.

На основну сесію національного мультипредметного тесту зареєструвалися 6686 людей. Це – 80% учнів поточного року, 20% – випускники минулих років, сказала Ліна Бутенко.

У Голованівському районі зареєструвалися 620 учасників, у Кропивницькому районі — 3790, у Новоукраїнському — 750, в Олександрійському — 1526.

"Також в області зареєструвалися восьмеро людей з інвалідністю, для них додали час складання та облаштували аудиторії на перших поверхах центрів".

Сказала, тестування проводиться не за графіком. Його не можуть розголошувати з міркувань безпеки.

Результати тестів учасники отримають до 2 липня на своїх персональних сторінках, а учасники додаткової сесії до 26 липня.

Додаткова сесія триватиме з 11 до 19 липня. До участі у неї зареєструвалися 546 людей.