У громадах Кіровоградщини прощаються з чотирма військовими, загиблими на війні

На фото Олексій Гарбар, Юрій Бричка, Олексій Циганенко, Олександр Біляков. Суспільне Кропивницький

Кіровоградщина прощається з чотирма військовими, які загинули на війні з Росією. Це Олексій Гарбар з Олександрівської громади, Юрій Бричка з Компаніївської, Олексій Циганенко з Новоархангельської, Олександр Біляков з Піщанобрідської громади.

В Олександрівській громаді прощаються з Олексієм Гарбарем. Військовий 1977 року народження. Він захищав Україну з перших днів повномасштабної війни, повідомляють у Facebook Олександрівської селищної ради. Загинув 22 травня 2024 року поблизу селища Калинівка Бахмутського району на Донеччині. Інформації про жалобну церемонію немає.

Юрій Бричка понад два роки вважався безвісти зниклим, повідомили у Facebook Компаніївської громади. Він народився й жив у селі Семенівка. Навчався в Гарманівській школі. Брав участь в антитерористичній операції. Потім у березні 2022 року знову розпочав службу в Збройних Силах.

22 квітня 2022 року відбувся бій біля селища Новотошківське Луганської області, і відтоді родина не мала звісток про захисника. Тепер підтвердили його загибель. Військовому було 45 років. Мав дружину й сина. Про дату й час зустрічі живим коридором, церемонію прощання в громаді повідомлять додатково.

У Новоархангельській громаді 27 травня прощаються з Олексієм Циганенком. Про це написали в Facebook громади. Військовий 1977 року народження. Загинув під час виконання бойових завдань за напрямком Часів Яр. Церемонія прощання розпочинається о 12:00 біля будинку, де жив військовий, у селищі Новоархангельськ на вулиці Центральна.

У Піщанобрідській громаді прощаються з Олександром Біляковим. Про це повідомили у Facebook-групі Піщанобрідської сільської ради. Військовий жив у селі Піщаний Брід. Загинув 22 травня 2024 року в місті Часів Яр Бахмутського району на Донеччині. Про час та місце поховання захисника повідомлять додатково.