Кропивницькі боксери Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи

Зліва направо: головний тренер збірної Кіровоградської області з боксу Віктор Саласенко, Юлія Філіппова, тренер Вадим Саласенко та Бозорбой Матякубов. Facebook/Федерація Боксу України

Кропивничани Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов стали чемпіонами України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років та отримали право виступити на чемпіонаті Європи.

Учасниками змагань, які відбулися у Рівному, стали 113 боксерів та 47 боксерок, розповів Суспільному тренер кропивничан Вадим Саласенко.

Чемпіонкою України у ваговій категорії 63 кілограми стала Юлія Філіппова. Кропивничанка у фіналі перемогла представницю Івано-Франківщини Ольгу Гірак.

Фінальний поєдинок та золотий п'єдестал Юлії Філіппової в Рівному. Facebook/Федерація Боксу України

У ваговій категорії 71 кілограм серед чоловіків чемпіоном України став Бозорбой Матякубов. Кропивничанин у фіналі переміг В’ячеслава Бригаденка з Харківщини.

Фінальний поєдинок Бозорбоя Матякубова в Рівному. Facebook/Федерація Боксу України

Чемпіони представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який відбудеться у болгарській Софії 10-21 жовтня.

Віцечемпіоном України у ваговій категорії 57 кілограм став кропивничанин Владислав Стась. У фінальному поєдинку він поступився Денису Роздольському з Івано-Франківської області. А у ваговій категорії 67 кілограм, поступившись у фіналі Данилу Лозану з Черкащини, срібним призером змагань став Дмитро Селевко.

Бронзовими призерами змагань стали представники Кіровоградщини Роман Крайник та Роман Телявський, п’яті місця вибороли Андрій Щуцький та Іван Бриворош.

Такі результати дозволили збірні Кіровоградщини стати першою в командному заліку.