Кропивничанка Олександра Борщ виборола бронзу на Євро з пауерліфтингу

Нагороди Олександри Борщ в Люксембурзі й тяга у її виконанні. Юлія Бондаренко

Кропивничанка Олександра Борщ стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу, який відбувається в Люксембурзі.

Про це Суспільному розповіла тренерка спортсменки Юлія Бондаренко.

19-річна вихованка кропивницької спортшколи №2 брала участь у змаганні юніорок, виступала у ваговій категорії до 76 кілограмів.

Олександра стала першою у присіданні, показавши результат 220 кілограмів.

Присідання у виконанні Олександри Борщ. Юлія Бондаренко

У жимі лежачи показала п'ятий результат — 105 кілограмів. У тязі, з результатом 187,5 кілограмів, посіла третє місце.

Сума триборства кропивницької спортсменки склала 512,5 кілограмів, що й принесло їй бронзу чемпіонату. Срібній призерці, представниці Польщі, українка поступилася за власною вагою, бо була важчою за суперницю.

Чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 76 кілограмів стала естонська спортсменка, яка за сумою триборства показала результат 535 кілограмів.

Бронзовий п'єдестал Олександри Борщ у Люксембурзі. Національна Федерація Пауерліфтингу України IPF/Facebook

Збірна України у командному заліку серед юніорок стала першою.