"Русскій воєнний флот – до дна!". У Кропивницькому презентували нову марку

У Кропивницькому відбулося спецпогашення марки "русскій воєнний флот – до дна!", яка присвячена знищеним кораблям Чорноморського флоту Росії. "Укрпошта" її випустила на День пам'яті та перемоги над нацизмом. Кіровоградщина отримала 12 тисяч примірників.

Це третя марка, присвячена знищенню російських кораблів, розповіла Суспільному керівниця Кропивницького регіону "Укрпошти" Тетяна Капустіна.

Першу марку випустили 12 квітня 2022 року, яка називалась "Русскій воєнний корабль, іді ..", другу 23 травня 2022 року — "Русскій воєнний корабль … всьо! Смерть ворогам!".

На новій марці "русскій воєнний флот – до дна!" зображені військові кораблі Росіъ, які знищили або пошкодили Сили безпеки та оборони України з початку повномасштабної війни. Художник — Віктор Грудаков.

"55 плавзасобів і кораблів чорноморського і балтійського флотів пошкоджені або на дні. Це за два роки", — сказав перший заступник голови обласної військової адміністрації Павло Конопко.

Загальний тираж марки, за даними керівниці Кропивницького регіону "Укрпошти", мільйон примірників.

"Перша марка справила фурор, вона для нас значуща, тому що була пророчою і після цього руській воєнний корабель крейсер "Москва" пішов на дно. Цією маркою ми хочемо пришвидшити, допомогти нашим Збройним Силам і відправити руській морський флот з їхніми усіма кораблями до дна",— розповіла Тетяна Капустіна.
Спецпогашення марки "русскій воєнний флот – до дна!" у Кропивницькому.

Одна марка коштує 30 гривень. Ціна поштового набору — 120 гривень, розповіла операторка поштового зв’язку Ольга Конотопенко. У набір входить два конверти, дві листівки та чотири марки.

О другій годині дня на центральному відділенні "Укрпошти" в Кропивницькому черги за маркою не було. Місцева жителька Світлана Павліченко сказала, що купує всі марки, випущені "Укрпоштою" з початку повномасштабної війни.

"Купую коли відбувається погашення, не як колекціонер, а як людина, яка народилася в Криму. Для мене це є дуже символічно, я дуже сумую за своєю малою батьківщиною".

Обмежень на купівлю марок немає.