На Кіровоградщині знизилися закупівельні ціни на свиней: причини й наслідки

Ексклюзивно

У Кіровоградській області знизилися закупівельні ціни на свиней живої ваги. Різниця, якщо порівнювати з початком року, становить десять гривень за кілограм. Суспільне дізнавалось, чому знизились ціни та чи вплинуло це на вартість свинини на ринку.

Свиней в області вирощують 104 господарства, їх кількість, якщо порівнювати з 2023 роком, не змінилась, розповіла керівниця обласного департаменту агропромислового розвитку Валерія Фурманова.

"78% усіх свиней в області утримують сільгосппідприємства. Нині їх 152,8 тисячі голів. Якщо порівнювати з минулим роком, ця кількість збільшилася на 11%".

Зі слів керівниці департаменту, попри зниження закупівельної ціни, продажі збільшились.

"З початку року в області продали 18 тисяч тонн живої ваги свиней. Це на 4% більше ніж за аналогічний період 2023 року. Тоді продали 17,3 тисячі тонн".

Закупівельна ціна на свиней живої ваги почала знижуватись торік, сказала керівниця аналітичного відділу асоціації "Свинарі України" Олександра Бондарська. За її словами, за перший квартал 2024 року закупівельна ціна зменшилась на 12,6% відносно показника кінця минулого року та на 22% відносно квітня 2023-го.

"2023 рік був дуже сприятливим за ціновою кон’юнктурою на ринку свинини й, відповідно, це привабило багатьох нових гравців. Збільшилася пропозиція свинини й вона тепер тисне на ціну. Водночас відбулося деяке звуження внутрішнього ринку свинини внаслідок виїзду відчутної кількості споживачів за кордон".

Аналітикиня вважає, що у другій половині року закупівельні ціни на свиней будуть стабільними й не впадуть нижче 60 гривень за кілограм. За її прогнозом, ціни на свинину для покупців влітку триматимуться на нинішньому рівні.

Господарство із села Рівне на Кіровоградщині

Свиней у господарстві вирощують пів сотні років. Нині мають їх до п’яти тисяч, сказав керівник господарства Микола Макодзеба.

"Ці свині перебувають від народження до здачі у межах 170-175 днів".
Свиня з господарства Миколи Макодзеби.

Нині, з його слів, ціна на свиней у живій вазі – 60 гривень за кілограм.

"Ми й у нуль не виходимо. Що витратили – те й отримали виторгом".

Керівник господарства вважає цьогорічні ціни нерентабельними для виробників.

"Ми здавали у січні десь 585 голів. Ціна тоді була десь 75 гривень за кілограм. Нині – 700 голів, але ж ціна нижча. А це наш прибуток. Людям же треба зарплату гарну платити і податки".

Кропивницький ринок

На ринку в Кропивницькому Марина Високіх торгує м’ясом, яке, з її слів, купує у людей з Кропивницького району. У січні купувала свиней за ціною від 70 до 75 гривень за кілограм живої ваги, нині – за 60. Це, сказала, впливає на відпускну ціну.

"Різниця – 15-20 гривень. Ошийок – був 250, нині 220. Кострець – 180, а як поганий базар, то й за 160 віддаю. Баличок на одному реберці – 170-160. Ніби й ціна впала, а торгувати все одно дуже важко, бо дуже мало людей".
Марина Високіх торгує м’ясом, яке купує в Кропивницькому районі.

Покупчиня Тетяна Губа сказала, що купує м’ясо тільки на ринку. Нині воно дешевше ніж взимку.