Сезон полуниці розпочався: на ринках Кропивницького продають першу ягоду з Кіровоградщини

Ексклюзивно
Полуниця з теплиць Кіровоградської області. Суспільне Кропивницький

На кропивницьких ринках почали продавати полуницю з Кіровоградської області. Яка ціна та на який урожай очікують аграрії ― в матеріалі Суспільного.

На центральному ринку Кропивницького продають полуницю з теплиці села Созонівка, розповіла продавчиня Олександра: "Закордонної ягоди вже немає, лише українська. Люди беруть".

На центральному ринку продають полуницю. Суспільне Кропивницький

Кропивничанка Каріна купує полуницю в цьому році вдруге: "У мене стрес – захворіла собака, я приїхала в місто купити їй ліки, і собі полуниці, щоб підтримати себе".

Ціна української полуниці на ринку від 180 до 250 гривень. Вона залежить від розміру та стану ягоди, розповіла продавчиня. Окрім Кіровоградської, на ринку продають полуницю з Черкащини та Закарпаття.

Сезон розпочали з тепличної ягоди, розповів Суспільному підприємець Антон Сікорський, який вирощує полуницю поблизу Гайворона на 10 гектарах. Її врожайність залежить від умов у теплиці. У відкритому ґрунті рослина цвіте, починають в’язатись ягоди: "Поки до погодних умов нарікань немає".

За даними керівниці обласного департаменту агропромислового розвитку Валерії Фурманової, в регіоні полуницю вирощують 50 господарств. Їх така ж кількість, як і торік.

Щоб перша ягода не нашкодила здоров'ю, а приносила користь, дотримуватись двох правил радить речниця Держпродспоживслужби області Наталія Шевченко.

По-перше, купувати полуницю у спеціально відведених місцях — на агропродовольчих ринках або в торговельних мережах. Туди потрапляє продукція, що попередньо пройшла контроль безпечності.

По-друге, не споживати полуницю, не промивши її попередньо в достатній кількості води, бо на немитій ягоді можуть бути шкідливі бактерії, навіть, гельмінти.