Кропивничани стали чемпіонкою, віцечемпіоном та бронзовим призером чемпіонату України з боксу

Зліва направо: Владислав Стась, Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов. Фото: Facebook Кропивницької міської ради та Федерації боксу України

Кропивничани Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов стали чемпіонкою та віцечемпіоном України з боксу, відповідно. Бронзовим призером першості став Владислав Стась. Змагання 19-26 листопада відбулися у Львові.

За інформацією головного тренера збірної Кіровоградської області з боксу Віктора Саласенка, учасниками змагань стали 168 боксерів та 90 боксерок. Кіровоградщину представляли Юлія Філіппова (вагова категорія 63 кілограми), Марія Гречанова (57 кілограмів), Бозорбой Матякубов (67 кілограмів), Денис Кухта (57 кілограмів), Владислав Стась (57 кілограмів), Дмитро Селевко (67 кілограмів) та Роман Крайник (71 кілограм).

Тренери Віктор та Вадим Саласенки з Юлією Філіпповою та Бозорбоєм Матякубовим. Фото Віктора Саласенка

Чемпіонство Юлії Філіппової

Кропивничанка провела на чемпіонаті три поєдинки: у першому перемогла представницю Хмельниччини Тетяну Іванову, у півфіналі — Ольгу Гірак з Івано-Франківщини, у фіналі — Марину Мальовану з Черкаської області.

Оголошення перемоги Юлії Філіппової у фінальному поєдинку чемпіонату України у Львові. Фото: Facebook Федерації боксу України

Срібло Бозорбоя Матякубова

Кропивничанин провів на турнірі чотири поєдинки: у першому переміг представника Чернівецької області В'ячеслава Булаковського, у чвертьфіналі — Володимира Боровського із Закарпаття, у півфіналі — Ігоря Христосова з Рівненщини, фінальний поєдинок програв боксеру з Київської області Ельвіну Алієву.

Фінальний поєдинок між Бозорбоєм Матякубовим (у червоному) й Ельвіном Алієвим (у синьому). Фото: Facebook Федерації боксу України

Бронза Владислава Стася

Кропивницький боксер провів на змаганнях три поєдинки: у першому переміг представника Черкаської області Ігоря Семончука, у чвертьфіналі — Владислава Ветошкіна з Хмельниччини, півфінальний поєдинок програв Олегу Чулячеєву з Житомирської області. Чемпіоном України у ваговій категорії 57 кілограмів став боксер з Харківської області Айдер Абдураїмов.

Ліворуч — Владислав Стась з тренером Дмитром Березнієм, праворуч — оголошення перемоги кропивничанина над боксером з Черкащини Ігорем Семончуком. Фото: Facebook Кропивницької міської ради

З решти представників Кіровоградщини на змаганнях найвдаліше виступив Роман Крайник, який завершив свої виступи на стадії чвертьфіналу, програвши представнику Одещини Максиму Молодану.