Досліджували відеодокази. Ексголова Кіровоградської облради оскаржує звільнення у суді

Фрагменти відеозаписів двох засідань 15 сесії 31 березня і позачергової 16 сесії 25 квітня, під час якої більшість депутатів проголосували за звільнення Сергія Шульги, переглядали три години. Він вважає своє звільнення з посади голови не законним та подав до суду. Справу розглядає колегія суддів.

Під час позачергової сесії голосували 40 присутніх депутатів з 64. "За" — 39. Сесія законна, сказав представник обласної ради Павло Топчій та вказав на порушення, які, на його думку, вчинив Шульга.

"Голова облради блокував розгляд питання про дострокове припинення його повноважень. Суд має звернути увагу на те, що наприкінці 15 сесії були порушення головою: він не мав права одноосібно оголошувати перерву, не мав права не скликати позачергову 16 сесію, за ініціативою депутатів. 16 сесія була скликана відповідно до вимог регламенту і на ній розглянули питання про дострокове припинення повноважень голови облради".

Сергій Шульга вважає — 16 сесія незаконна, просить суд визнати рішення про його звільнення протиправними й поновити його на посаді.

"Чому суджусь, тому, що закон має бути для всіх. Безкарність призводить до більш тяжких наслідків. Мені не цікава посада голови облради і все інше, але люди мають схаменуться, що за все треба відповідати".

Після дослідження відеодоказів головуюча суддя Світлана Дегтярьова оголосила перерву у засіданні до понеділка. Планують досліджувати письмові докази.