Олександрійська лікарня отримала ліки, медичні розчини і хірургічні інструменти від міжнародної гуманітарної організації "Лікарі без кордонів". Співпрацювати почали чотири місяці тому, розповів Суспільному директор лікарні Віктор Приходько.
Міжнародну медичну організацію "Лікарі без кордонів" створили у 1971 році. Її представники працюють у 70 країнах світу. Допомагають людям, які постраждали від техногенних катастроф, військових конфліктів або пандемій. У Кіровоградській області представники організації працюють з квітня.
За словами лікаря міжнародної організації "Лікарі без кордонів" Олександра Гонтарєва, перед тим, як допомогти лікарні, вивчають її потреби. Виокремили три напрямки: "Перше – хірургічні потреби і вони стоять на першому місці. Друге – не забуваємо про людей похилого віку – привозимо ліки для цукрового діабету, гіпертонічної хвороби. Третій напрямок – охорона материнства і дитинства".
Директор лікарні Віктор Приходько розповів, що після вторгнення Росії в Україну кількість пацієнтів збільшилась удвічі – серед іншого, за рахунок переселенців: "Лікарня забезпечена. Але, враховуючи кількість пацієнтів, які зараз перебувають на лікуванні, потреби зростають і не завжди тих ресурсів, які є у нас, достатньо. Тому допомагають організації".
За словами лікаря, перев’язувальних матеріалів і ліків, які отримали від "Лікарів без кордонів" вистачить на місяць.
Читайте також
- На Кіровоградщині для отримання грошової допомоги від ООН зареєструвались більше 13 тисяч переселенців
- У Кропивницькому пенсіонери можуть отримати допомогу від міжнародних організацій
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб