Перейти до основного змісту

У Кіровоградській області переселенці можуть отримати допомогу на оренду житла

У Кіровоградській області переселенці можуть отримати грошову допомогу на оренду житла впродовж шести місяців від благодійного фонду "Право на захист"Допомагає людям, які постраждали від воєн, катастроф і вимушених переміщень. Заснований у 2013 році..

Про це Суспільному розповіла регіональна програмна координаторка фонду Валентина Яремчук.

З її слів, отримати допомогу можуть переселенці, які проживають:

  • у місцях компактного проживання: гуртожитки, оздоровчі табори, будинки відпочинку, санаторії, пансіонати, готелі, клуби, спортивні зали.
  • у місцях тимчасового проживання, що базово мають інше призначення і не пристосовані для тривалого проживання переселенців, такі як дитячі садки, школи, медичні заклади та можуть бути розформовані;
  • у модульних містечкахТимчасове житло, де є кімнати для проживання, гігієни, харчування.;
  • в орендованому житлі з незадовільними житловими умовами;
  • в орендованому житлі й перебувають під ризиком виселення.

Людина, яка хоче отримати допомогу від фонду, має самостійно знайти собі житло та сплатити перші два місяці його оренди. Ці витрати компенсує фонд, пояснила Валентина Яремчук.

"Участь у програмі можуть взяти родини, жоден із членів яких не бере й ніколи раніше не брав участь у жодній програмі грошової допомоги на оренду житла й не бере участь у програмах державних субсидій на оренду житла".

За інформацією координаторки фонду, претенденти на участь у програмі повинні бути спроможними сплачувати оренду після періоду підтримки.

"Ці люди мають бути працевлаштованими за основним місцем роботи або мати додатковий підробіток, або мати власну справу".

Як подати заявку на участь у програмі

Учасник повинен заповнити анкету на участь у програмі, пояснила координаторка фонду.

"Працівники фонду проаналізують всі анкети, чи відповідають вони умовам і критеріям і зв’яжуться телефоном з людиною, яка подала заявку та запросять на співбесіду".

Валентина Яремчук сказала, що заповнення анкети не гарантує запрошення до участі в програмі. На Кіровоградщині програма тільки розпочалась, тому даних, скільки переселенців подали заявки, поки немає.

Телефони для довідок: 0800750104 та 063 182 65 93, 063 18 26 745.

За інформацією координаторки фонду, крім Кіровоградської області, проєкт реалізують у Київській, Дніпропетровській, Полтавській та Запорізькій областях.

Підписуйтесь на Суспільне Кропивницький у Facebook, YouTube, Telegram, Instagram, WhatsApp та Viber.

Топ дня
Вибір редакції