"Аби тато провів час з дитиною": у Хмельницькому відбулись риболовні змагання для дітей

Сьогодні, 19 травня, у Хмельницькому відбулись риболовні змагання для дітей. У них взяли участь діти віком до 18 років разом зі своїми татами. Родинну риболовлю організував проєкт "Татохаб" Хмельницький.

Про це Суспільному розповів організатор заходу Єгор Рибак.

За його словами, на риболовлю вздовж берега озера в мікрорайоні Озерна зареєструвалось півсотні учасників з дітьми до 18 років, з яких 30% відсотків – родини вимушених переселенців.

"Дітей також вчимо правил поведінки на водоймах. Ми це робимо, заохочуючи у форматі, що найцікавіше татам. Тому ми вирішили провести змагання з риболовлі саме для дітей, де тати можуть допомагати. Але основні учасники – це їх діти", — пояснив Єгор.

Суспільне Хмельницький

Місцеві діти різного віку – від року до 18, що проживають неподалік водойми, прийшли зі своїми татами спробувати себе в риболовлі. Серед них і Андрій Шарун, який привів свого 14-річного сина Артема.

"Дитина сама може не піде ловити рибу, а з батьком йому цікавіше, може чогось навчу його", — розповів Андрій Шарун.

Організатор заходу Єгор Рибак зізнався, основна ціль змагань — можливість тата провести час зі своєю дитиною.

"За правилами змагань, діти мають ловити на одну вудку. Проходить в два тури по півтори години. Завдання – зловити максимальну кількість риби. Перемагає той, в кого найбільша маса буде по закінченню двох турів. Призи – це такі більш професійні вудочки для майбутнього заохочення, для того, щоб дітки ще краще і більше ловили", — зазначив Єгор Рибак.

За його словами, на цих змаганнях найбільше риби наловив 10-річний учасник – на 153 грами.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.