Учасники-ветерани велопробігу "Шануємо пам'ять захисників України" приїхали в Хмельницький

Учасники щорічного велопробігу "Шануємо пам'ять захисників України" Іван Балашов та Анатолій Вересенко, 17 травня 2024, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

Два ветерани війни — Іван Балашов та Анатолій Вересенко — учасники щорічного велопробігу "Шануємо пам'ять захисників України". Сьогодні, 17 травня, чоловіки приїхали на двоколісних у Хмельницький.

Про це розповіла кореспондентка Суспільне Хмельницький Світлана Поробок.

За її словами, на межі Тернопільської й Хмельницької областей ветеранів зустріли десять місцевих активістів. Одна з них — хмельничанка Вікторія. Жінка розповіла, що разом вони приїхали до майдану Незалежності.

Хмельничанка Вікторія, 17 травня 2024, Хмельницький.

Як розповіла директорка департаменту інформаційної діяльності обласної військової адміністрації Інна Михайлова, ветерани за дев'ять днів мають подолати понад тисячу кілометрів. Їх цьогорічний маршрут пролягає через Стрий, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Білу Церкву, Бородянку, Димер, Гостомель, Бучу, Ірпінь, Лютіж, Вишгород, а фінішують велосипедисти у столиці.

Учасник велопробігу "Шануємо пам'ять захисників України", 17 травня 2024, Хмельницький.

Під час забігу у кожному місті збиратимуть кошти на підтримку проєктів для спортивної реабілітації ветеранів та ветеранок. Ці кошти спрямують на фінансування проєктів фізичної реабілітації захисників і захисниць від громадських обʼєднань, сказала Михайлова.

Учасник велопробігу "Шануємо пам'ять захисників України", 17 травня 2024, Хмельницький.

Щорічний велопробіг "Шануємо пам’ять захисників України" стартував 15 травня і завершиться символічно 23 травня — у День Героїв України, біля Стіни пам’яті загиблих за Україну у Києві.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.