У Надвірнянській громаді на Франківщині вимикатимуть вуличне освітлення. У чому причина

Вуличне освітлення. Суспільне Івано-Франківськ/Діана Яців

Унаслідок атаки РФ на енергетичну інфраструктуру України у Надвірнянській громаді на Івано-Франківщині вимикатимуть вуличне освітлення через дефіцит потужності в енергосистемі.

Про це повідомили 17 травня на Facebook-сторінці управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Надвірнянської міської ради.

"З міркувань безпеки вуличне освітлення не буде вимкнене в центральній частині міста Надвірна в межах вулиць Мазепи, Чорновола та Соборної. В обмеженому режимі вуличне освітлення працюватиме до стабілізації ситуації в енергетичній системі України", — йдеться у дописі.

Краян просять з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та бути уважними в темну пору доби на дорогах державного та місцевого значення.

Що відомо про вимкнення електроенергії на Франківщині

З 14 травня 2024 року на Івано-Франківщині почали вводити графіки аварійних вимкнень електроенергії. Наступного дня запровадили графіки погодинних відключень світла.

15 травня у Городенківській громаді повідомили, що вимикатимуть вуличне освітлення через дефіцит потужності в енергосистемі.

Дізнатися про вимкнення електроенергії можна на стартовій сторінці сайту "Прикарпаттяобленерго" під кнопками "Немає світла" чи "Вимкнення" або у чат-боті енергетичної компанії.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube