Є ймовірність що основний удар окупантів влітку буде на Покровськ — Волошин

Екіпаж радянської спареної зенітної установки ЗУ-23, які перебувають на озброєнні 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний яр". На полі бою використовуються для захисту позицій Сил оборони від різноманітних загроз: керованих авіабомб, гелікотерів, ракет тощо. Facebook/Генеральний штаб ЗСУ

На всьому східному фронті найбільшу активність російські війська демонструють в напрямку Очеретиного на Донеччині. За минулу добу вони втратили там до 450 бійців вбити та пораненими. Є ймовірність що цей напрямок стане основним для російських штурмів.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин.

"Найбільша активність зберігається на напрямку Очеретиного, де ворог намагається вклинитись в наші бойові порядки і завдати шкоди, як цивільному населенню, так і по позиціях наших підрозділів. Сили оборони стоять там надійно, відбивають противника", — повідомив Назар Волошин.

Речник додав, що станом на ранок, в напрямку Очеретиного армія РФ втратила 450 людей вбитими та пораненими, кілька танків, 7 броньованих машин, 16 автомобілей та 2 склади з боєприпасами.

"Є ймовірність, що основні зусилля російських військ якраз будуть зосереджуватись на намаганні прорвати нашу оборону в напрямках населених пунктів Покровськ, Мирноград та Селидове. Також ворог пробиватиме собі шлях до магістралі Покровськ-Костянтинівка", — повідомив Назар Волошин.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram