"Ворог намагається зачепитись будь-якою ціною за місто". Ситуація поблизу Часового Яру та Білогорівки

Оновлено

Інтенсивні бої тривають в районі Іванівського та на підступах до Часового Яру. Російська армія не полишає спроб захопити місто.

Про це в ефірі "Єдині новини" повідомив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

"Ворог намагається зачепитись будь-якою ціною за місто (Часів Яр — ред.), наносить артилерійські й бомбові удари. За минулу добу у тому напрямку було зафіксовано 1114 мінометних й артилерійських обстрілів, попередня доба була дещо меншою — 1029. Лише в районі Часового Яру було зафіксовано 251 обстріл", — розказав речник.

Він додав, що армія РФ здійснила два авіаудари.

"Раніше ворог проводив штурмові дії у більшості з використання малих піхотних груп, і мало використовував бронетехніки. Наразі застосовується вже бронетехніка. І, звісно, збільшилась кількість штурмових дій в напрямку поблизу Часового Яру — це Білогорівка, де вже було проведено 13 стрілецьких боїв", — уточнив спікер.

Як зазначив пресофіцер, на ранок були знищені близько пів сотні російських військових, ще 80 отримали поранення, також знищена техніка РФ.

Ситуація поблизу Білогорівки

В районі Білогорівки військо РФ не полишає спроб проривати позиції Сил оборони, розказав речник.

"Російська пропаганда використовує дезінформацію, що той населений пункт впав, що ми (українські військові — ред.) його здали — інформація ця не підтверджується. Кілька спроб ворога були, він намагається атакувати весь Тернівський напрямок колонами та м'ясними штурмами".

Назар Волошин уточнив, що населений пункт Білогорівка наразі перебуває під контролем Сил оборони, водночас російська армія має втрати серед військових та техніки.

"Нещодавно десантники із 81-ї бригади там знищили близько шести-семи танків та близько 9 одиниць бронетехніки (російського війська — ред.). В особовому складі порахувати не вдалось, бо там їх дуже багато було знищено", — розповів пресофіцер.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram