ЗСУ зможуть уражати залізничну гілку у районі Маріуполя — Плетенчук

Нова залізнична гілка, яку російські війська будують у районі тимчасово окупованого Маріуполя, опиниться у зоні ураження Сил оборони за наявності зброї від партнерів.

Про це повідомив в ефірі нацмарафону "Єдині новини" начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

"Ця залізнична гілка набагато ближча до лінії бойового зіткнення, ніж міст (Кримський міст — ред.) . Враховуючи ту допомогу, яку ми маємо отримати, можна сказати, що ця зона буде у зоні ураження. Але, звісно, залізницю вони будують, і вони мають всі шанси її добудувати", — уточнив він.

Однак, за його словами, у залізничному сполученні, як в інструменті військової логістики, є один плюс — її досить швидко можна відновити.

Раніше радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що окупанти до середини травня можуть закінчити будівництво залізничної колії біля тимчасово окупованого Маріуполя між селами Новоселівка, Гранітне, Бурне.

Залізниця з’єднуватиме Ростов-на-Дону та тимчасово окупований Крим і проходитиме через тимчасово окуповані території Донецької та Запорізької областей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram