Під Бахмутом окупанти прагнуть повернути панівні висоти — Федоренко

. Фото: АР/Alex Babenko

Під Бахмутом росіяни прагнуть повернути панівні висоти. ЗСУ тримають оборону у складних погодних умовах, коли один день іде дощ, а на наступній, вода в окопі і на мокрому одязі замерзає. Щоб полегшити задачу, військовим потрібні окопні свічки, та БПЛА.

Про це в нацмарафоні "Єдині новини" повідомив командир роти "Ахіллес" Юрій Федоренко.

"Противник продовжує штурмові дії, зосереджені саме на поверненні тих території, які були ним втрачені, зокрема панівні висоти. Штурмові дії відбуваються на всьому напрямку. Десь активно застосовують лише піхоту, десь прикривають технікою", — повідомив Юрій Федоренко.

Федоренко додав, що станом на ранок 9 грудня росіяни не мали успіху в районі Бахмута. Але

"Сили Оборони в нестабільних погодних умовах. Сьогодні в нас плюсова температура і де дощ, а вже зранку мінус і все замерзло. Позиція і окопи по щиколотки води, сьогодні ти мокрий, а завтра все замерзає", — розповів Юрій Федоренко.

Командир роти наголосив, що воювати в таких умовах дуже складно, але українські військові утримують оборонні позиції і завдають суттєвих втрат окупантів.

"Допомога має бути централізованою. Якщо є можливість допомогти, допомагати потрібно або через волонтерські організації, або напряму конкретним підрозділам, бригадам за запитом. Дякую всім українськім які підтримують, донатять і допомагають", — розповів Юрій Федоренко.

За словами Федоренко, військовим потрібні окопні свічки та речі, які гріють та зберігають тепло. Також дуже важливі БПЛА, щоб спостерігати за рухом окупантів та завдавати по них ударів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram