"Війна страшніша за ролики в інтернеті". 23-річний боєць 3-ї штурмової бригади після поранення повернувся у стрій

Боєць 3-ї окремої штурмової бригади з позивним "Тунець" боронить Донеччину від початку повномасштабного вторгнення. У війську обіймає посаду гранатометника. Історія 23-річного бійця, який захотів стати гранатометником у штурмовій бригаді, отримав бойове поранення та після лікування продовжує воювати.

Боєць з позивним "Тунець" родом з Луганщини. Але ще в дитинстві переїхав до Києва. У 2020 році вирішив стати військовослужбовцем та пішов на строкову службу.

"Коли почалася повномасштабна війна, ми сиділи з колегами, думали, що треба щось робити. Бо сидіти строковиками не хотілося. Підписали контракт, вирішили все-таки куди йти, і побачили рекламу третьої окремої штурмової бригади та подалися до неї", — розповів гранатометник 3-ї ОШБр "Тунець".

Гранатометник 3-ї окремої штурмової бригади з позивним "Тунець", Донецька область. Кадр з відео Суспільне Донбас

Боєць розповів, що хотів бути гранатометником, навчався два місяці.  

"Я був на Бахмутському напрямку, я був виключно на двох "закрепах" і все. Потім на другому отримав поранення і поїхав лікуватися", — розповів штурмовик.

За словами 23-річного бійця, бути у штурмовій бригаді на фронті — завдання не з легких: реальність війни страшніша за будь-які відеоролики у соцмережі. 

"Те, що люди бачать на відеороликах, іноді дуже сильно відрізняється. Якийсь клаптик відрізок відео — і вони думають: це все так легко, посидіти в окопі, так-то міни лягають. Це насправді не дуже легко. Але я увійшов в "кураж" і мені це подобається", — поділився боєць.

Коли у 2014 році почалися бої на Луганщині, боєць був ще підлітком.

"Мені дуже це не сподобалося. Я хотів на той час, щось зробити. Але я не міг, через свій вік. Дуже багато родичів втратив. І є бажання все-таки відвоювати свої землі".
Кадр з відео 3-ї ОШБр

"Тунець" тримає фронт на Донеччині від початку повномасштабного вторгнення армії РФ на територію України. Говорить: бажає звільнити повністю Донецьку та Луганську області.

"Треба йти захищати свою країну, родину, свої землі, де ти народився".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram