Кількість російських атак на Лимано-Куп'янському напрямку щодня зменшується — Шевцов

. Горить російський танк "Прорив" на Лиманському напрямку. Скріншот з відео: Telegram/Нацгвардія

На Лиманському напрямку протягом 27 листопада відбулось 13 боїв, водночас на Куп'янському армія РФ тричі атакувала позиції Сил оборони. Кількість російських атак щоденно зменшується.

Про це в ефірі "Суспільне. Спротив" повідомив помічник начальника 15 мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон" Іван Шевцов.

За його словами, тактика російських військ залежить і від погоди, адже за несприятливих погодних умов вони проводять менше штурмів.

"Ситуація на Лимано-Куп'янському напрямку стабільно напружена. Сили оборони та ДПСУ тримають оборону. Упродовж минулої доби на даному напрямку відбулося 238 артилерійських обстрілів наших позицій. Ворог намагається проводити штурмові дії, але невдало", — розказав Шевцов.

Військовий зазначив, що минулої доби обстрілів стало менше, ще за добу до того було близько 700 обстрілів.

"Ворог змінює тактику, можливо він підвозить боєприпаси, або накопичує сили, щоб у наступні дні здійснювати більше обстрілів. Зазвичай це штурмові дії маленькими групами від 10 до 30 осіб без підтримки бронетехніки. Це так звані м’ясні штурми, про які ми говоримо вже не перший день", — уточнив помічник начальника.

Військові РФ на Куп'янському напрямку хочуть вийти на лівий берег річки Оскіл, аби зайняти Куп'янськ та Куп'янськ-Вузловий, а на Лиманському напрямку мають мету вийти на адмінмежу Луганської області, проінформував Іван Шевцов.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram