"У неї не було поганих днів". На Дніпропетровщині поховали загиблу в Німеччині 9-річну дівчинку

У Павлограді на Дніпропетровщині попрощалися із загиблою в Німеччині 9-річною Валерією Гудзенко, повідомляють кореспонденти Суспільного. Близько сотні людей принесли квіти, свічки та м`які іграшки.

3 червня дитина зникла в місті Дебельн. За тиждень, 11 червня її тіло виявили в лісі за 4 кілометри від дому.

Батько загиблої Роман, згадує: донька завжди хотіла стати лікаркою, допомагати людям.

Суспільне Дніпро

"Вона була настільки життєрадісна, в усьому. У неї не було поганих днів. Дощ, сніг, це було по кайфу. Я досі в це не вірю... Я розумію, що це так, але не вірю", — сказав він.

Суспільне Дніпро

За словами чоловіка, Лєра, яка на початку повномасштабної війни виїхала з рідними в Європу, хотіла повернутися додому. Тож він вирішив поховати доньку у рідному Павлограді.

Суспільне Дніпро

Бабуся загиблої Жанна Гудзенко розповіла: не бачила онуку понад 2 роки. Востаннє розмовляла з нею по відеозв’язку за день до зникнення.

"Вона збиралася додому на канікули, так раділа. Казала: "Я приїду, я приїду". А йду з телефоном по подвір’ю, кажу: "Лєрочка, Лєра, черешня, полуниця стигнуть!", — говорить жінка.

Суспільне Дніпро

Вона згадує: онука змалечку займалася спортом, танцями та обожнювала співати й малювати.

У школі дівчина отримувала лише високі бали, розповіла її класна керівниця Ольга Зеленська.

"Це була настільки світла дитина, у неї була дуже велика кількість друзів. Вона приходила майже перша в школу і не хотіла йти додому... Це настільки боляче, що просто не можна пережити", — сказала вона.

Нагадаємо, 14 червня у Чехії затримали 36-річного громадянина Молдови. За інформацією поліції Саксонії, його підозрюють у вбивстві дівчинки.

Що відомо про зникнення та пошуки Валерії в Німеччині

3 червня 9-річна Валерія не дійшла до школи. До пошукової операції залучено понад 300 правоохоронців. Востаннє її бачили близько 6:50 ранку. Вона вийшла з дому, аби піти на автобус до школи, але у там її так і не бачили. У школі не забили на сполох через її відсутність, тому мама дівчинки помітила зникнення доньки лише близько 18:30 того ж дня.

11 червня у лісі поблизу міста Дебельн (Саксонія) знайшли тіло. Його виявили далеко від лісових доріжок, у підліску непрохідної місцевості. Слідчі зосередилися на соціальному колі родини, повідомили у місцевій прокуратурі.

Видання BILD повідомляє про те, що до уваги слідства потрапили двоє чоловіків, з якими могла бути знайома матір дитини. Перший — уродженець Молдови, у якого раніше були стосунки з 33-річною матір'ю Валерії. Другий — 50-річний біженець з України. Він був сусідом родини дівчинки.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро