Мінімотанки в пікселі. Дніпрянка створила сто мініляльок у військовій формі

Ексклюзивно
Ольга Бульдович і її роботи. Ольга Бульдович

Майстриня з Дніпра Ольга Бульдович, яка започаткувала мистецький доброчинний проєкт "Тисяча мотанок", створила сто мініляльок у військовій формі.

Про це Суспільному розповіла сама мисткиня.

Ольга Бульдович

За її словами, ідея для чергової, уже шостої, сотні мотанок для проєку #1000motanok з'явилася завдяки бійцям.

"До мене звернулася захисниця Людмила Ковальчук-Осипенко — зробити мотанки у військовій формі. Це викликало подив та страх, бо взагалі не уявляла, як це буде виглядати і як технічно це зробити: тканина для форми досить жорстка. Але того ж дня з матеріалів, що були вдома, зробила пробний взірець. Мінімотанка дуже сподобалась усім, тож вирішено було робити манюнь у формі", — розказала Ольга.

Бійчиня просила створити мінімотанки для всіх своїх побратимів і саме з клаптиків їхньої форми, розповіла майстриня. З матеріалами теж сталася пригода.

"Коли надіслали піксельний одяг, то треба було ще й тканини-партнери докупити і нитки у тон. У магазині були ідеальні поєднання, ще й у залишку. Я придбала все необхідне і поспішила додому. А по дорозі десь загубила все. Кинулися шукати. І коли вже зневірилась, закуплена тканинка й нитки раптом знайшлися! Тож доля сама підказала, що таки бути новій сотні", — розказала лялькарка.

Мінімотанки в пікселі. Ольга Бульдович

Ляльки з сотні "Піксельні" отримали перше місце на всеукраїнському конкурсі педагогів закладів позашкільної освіти. Свої роботи Ольга вже відправила військовим.

"Чекаю на реакцію побратимів Людмили, коли вони отримають манюнь у пікселі. Також декілька мотанок з шостої сотні надіслали на благодійні ярмарки у Нідерланди", — додала вона.

Авторка волонтерського проєкту #1000motanok Ольга Бульдович має намір виготовити тисячу мінімотанок і реалізувати їх задля допомоги Збройним силам України, підтримки доброчинних ініціатив тощо.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро