Волонтерський проєкт "Тисяча мотанок". Майстриня з Дніпра Ольга Бульдович виготовила сотні мініляльок на підтримку ЗСУ

Ексклюзивно
Ольга Бульдович, майстриня. Суспільне Дніпро

Майстриня з Дніпра Ольга Бульдович започаткувала мистецький доброчинний проєкт "Тисяча мотанок". Вона має намір виготовити тисячу мінімотанок і реалізувати їх задля допомоги Збройним силам України, підтримки волонтерських ініціатив тощо, розповіла Суспільному мисткиня.

Ляльки, які Ольга Бульдович виготовила на підтримку дівчат, які служать у лавах ЗСУ. Фото з особистого архіву Ольги Бульдович

За словами Ольги, наразі в рамках авторського волонтерського проєкту #1000motanok вона створила близько пів тисячі ляльок. Кожна з них має невеликі розміри – близько 5 сантиметрів.

Мінімотанка майстрині. Фото з особистого архіву Ольги Бульдович

"Якщо ви подивитеся на лялечку, може здатися: що там на неї треба – три клаптики й дві хвилинки часу. Але це не так. В них вкладається багато часу, зокрема на підбір кольорів, аби все виглядало гармонійно", – розказує Ольга.

Роботи Ольги Бульдович. Суспільне Дніпро

Як розповіла майстриня, кожна сотня її мінімотанок буде виготовлена у своїх кольорах. Вже є цілі серії і підсерії.

Різдвяний букет з мотанок. Суспільне Дніпро

"Є червоно-білі – я їх зібрала в різдвяний букет. Є рожеві з зеленим – я їх назвала "мавками", бо надихнулася мультфільмом. Але найпопулярніша серія – жовто-блакитна. Є підсерія, називається "Мед та гірчиця". Чому так? Бо життя не суцільний мед, завжди є й крапелька гірчиці", – говорить Ольга.

Ольга Бульдович у Парижі на акції на підтримку України, літо 2023 року. Фото з особистого архіву Ольги Бульдович

Мінімотанки Ольги Бульдович можна носити на одязі як брошки або прикріпити до підвіски – буде прикраса в машину або брелок.

"Ніяких заговорів, молитов, магічних сенсів у свої роботи я не закладаю. Але зроблені вони з гарним настроєм, з душею, і ті, хто надавав мені зворотній зв'язок, говорили, що вони підіймають настрій, слугують оберегами", – каже майстриня.

Ляльки Ольги в Парижі. Фото з особистого архіву Ольги Бульдович

Близько пів сотні мінімотанок дніпрянка виготовила й для проєкту "Мапа України "Обійми", який зараз презентують у Дніпрі, в обласній бібліотеці для дітей. Роботи Ольги Бульдович та ще 57 майстринь можна буде побачити до 17 березня.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро