Автівка, понівечена після ракетного удару РФ по Дніпру, стане експонатом в музеї

До музею "Машини часу" передали Mercedes, понівечений після ракетного удару РФ по Дніпру 29 грудня, розповів Суспільному директор закладу Михайло Прудніков. Тоді війська РФ поцілили у торговельно-розважальний центр та пологовий. Також пошкоджено СТО.

В приміщенні СТО на момент вибуху стояли вісім автівок, усі вони вщент згоріли.

"Тяжко на таке дивитись. Ну от, як машини згоріли – вони завмерли на підйомниках, обвалені стіни, стеля, все так і залишилось", — сказав Михайло Прудніков.

Фото: Суспільне Дніпро

Витягали автомобіль з розбитого гаража цілу добу за допомогою спецтехніки.

"Не заїжджав ні автопідйомник, ні трактор-навантажувач, ні маніпулятор. Я власною машиною його висмикував. Потім ми все ж таки знайшли евакуатор", — розповів директор музею.

З особистого архіву Михайла Пруднікова

Власник цієї автівки військовий. Машину йому подарувала його родина.

"Коли людина передавала нам цей автомобіль, він попросив: Зробіть потім підпис "ПТН ПНХ" на ньому крейдою. Ми сподіваємось, що він повернеться з перемогою і ми з ним поспілкуємось", — розказав чоловік.

Автівку планують презентувати на майбутній виставці під назвою "Історія перемоги". Для цього створять інсталяцію в фарах автівки.

"Ми зібрали велику кількість фотографій від СТО. Ми хочемо показати різницю", — сказав Михайло Прудніков.

З особистого архіву Михайла Пруднікова

У музеї планують зібрати цілу колекцію понівечених під час війни автівок. Вже є дві розбиті легкові машини та пасажирський автобус.

Авторка Каміла Полосенко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро