На Дніпропетровщині поліцейські спіймали чоловіка на незаконному вилові риби

На Дніпропетровщині поліцейські затримали чоловіка на незаконному вилові риби під час нересту. Фото: Поліція Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині поліцейські спіймали чоловіка на незаконному вилові риби під час нерестової заборони. Про це повідомили в обласній поліції.

Рибалка виловив з річки Дніпро риби на суму близько 100 тисяч гривень.

48-річний житель виловлював рибу за допомогою гумового човна та рибальських сіток. Серед незаконного улову — карась, плітка, короп та плоскирка.

Дії чоловіка кваліфікують чоловіка за статтею 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

На Дніпропетровщині триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

Що відомо про нерестову заборону

  • З 1 квітня на Дніпропетровщині почала діяти нерестова заборона на вилов риби. Її тривалість залежатиме від водойми. У Кам'янському водосховищі заборона триватиме з 8 квітня по 16 червня. У Дніпровському – з 5 квітня по 13 червня, у всіх інших водосховищах – з 1 квітня по 9 червня.
  • На всіх річках та їх кореневих водах (річищ з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) в межах області заборона триватиме з 1 квітня по 20 травня, а у інших придаткових водоймах річок – з 1 квітня по 30 червня.
  • В управлінні Держрибагентства у Дніпропетровській області функціонує телефонна "гаряча" лінія: (096) 400-02-50. На неї можна повідомляти про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро